xcasper Erkek, İstanbul, 3221.10.16
Aynı şirkette çalıştığım arkadaşımla eşini sabahları ve akşamları ben alıp bırakıyorum ( eşi başka firmada çalışıyor) ve yolculuk süremiz trafik sıkışıklığı ile bir saati geçiyor. Önce dikiz aynasından kaçamak bakışmalarla başladı her şey. İlerleyen zamanlarda arka koltuğun ortasına gelerek dokunmalar, etek giydiği zamanlar frikikler vererek işler çığırından çıktı. Artık dikiz aynasının altına bir ayna daha taktım taksiciler gibi. Bu bizim şifreli haberleşme aracımız gibi bir şey oldu. Bacaklarının aralayıp eteğin altında çamaşır yoksa o gün dışarıdaki bütün işleri ben alıp akşama kadar beraber oluyoruz. Çamaşır veya pantolon varsa çıkmıyoruz. Sevgili iş arkadaşım sen istediğin kadar eşinin telefonunu kurcala, sen ön koltukta kemerini bağlayıp uyurken biz günü programlıyoruz :)

 

13 kişi beğendi


flash82 Erkek, İstanbul, 3421.10.16
Evet farklı arayışlar için internette ilanlar verdiğim doğrudur, aslında kro bir tip değilim tam tersine entellektüel olduğum söylenebilir ama yeni kişilerle gizli heyecanlar yaşama fikri benim aklımı başımdan alıyor... Hatta o kadar ki beni heyecanlandırcak bir bayanın kölesi bile olabilirim :))

 

2 kişi beğendi


flash82 Erkek, İstanbul, 3421.10.16
Yazmak iyi geliyor, yazdıkça ne çok şey varmış diyorum aklımda. Bir anda kendimi fetish ve bondage oyuncaklar bakarken buldum :) Deneyecek bayan yok ama olsun, açıkçası hayranlık duyuyprum siteden tanıştık yada dışarıda tanıştık şunları yaptık diyenlere, üniversite yıllarında böyle değildim nerede o girişken adam, evlilik beni köreltti...

 

5 kişi beğendi


jackalman Erkek, istanbul, 3321.10.16
Daha önce anlatığım sex hayatımızın harika olduğu olgun sevgilimle ayrılmıştık. Şimdi yeniden barıştık. İkimiz de bu aralar kudurmuş durumdayız ve ilk sevişmemizi sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu arada sevgilim 46 yaşında. Hayatımda bir çok kadınla birlikte oldum ama bu hatunun verdiği zevki hiçbiri vermedi. Hatun resmen sexte sınır tanımıyor.

 

17 kişi beğendi