Banu38 Kadın, İstanbul, 3828.09.16
Kocamla sevişirken sesimin duyulması beni çok tahrik ediyor. Ertesi gün komşularımın bana manalı gözlerle bakması süper bir şey, tavsiye ederim.

 

30 kişi beğendi


big Erkek, İstanbul, 4628.09.16
Herkeste bir baldız fantazisidir gidiyor. Benim baldız 62 yaşında ya... Abla desem bile iltifat oluyor.

 

10 kişi beğendi


akademisyen Erkek, Bursa, 3628.09.16
Hayatımın en güzel oral seksini eski bir öğrencim yaşatmıştı. Genç yaşta, oralda bu kadar başarılı olmasına şaşırmıştım. Her ne kadar yıllar önce mezun olmuş olsa da bir öğrencimle bunu yaşamak vicdanen çok rahatsız etmişti beni.

 

7 kişi beğendi


teacher46 Erkek, Kahramanmaraş, 3628.09.16
Karar verdim içerideki ceseti ilk fırsatta aldatacağım. Kiminle olduğu vs hiç önemli değil. 80'lik dedelere döndüm. Yeteeer!

 

12 kişi beğendi


hoperoad Kadın, İzmir, 3328.09.16
Bakın beyler, özellikle 3 kuruş verip gold olmuşlar... Buraya sizin altınıza yatmak için girmiyoruz. İki güzel muhabbet edelim, geyik yapalım desek hemen kucağınıza oturacağız diye düşünüyorsunuz. Öyle bir dünya yok... Bir de konuşup konuşup iki günde bir tekrar tanışalım mı diye mesaj atan ağır ruh hastaları var.. Hafızanız o kadar balık modunda ise karınızın yanından çıkmayın lütfen, çapkınlık sizin neyinize!

 

46 kişi beğendi


www.partnerim.com

Yetişkinler için arkadaşlık ve partner arama sitemiz


murat-07 Erkek, Antalya, 3628.09.16
Karımın rahatsızlığı nedeniyle ablası Ankara'dan gelmişti. Karım hastanede yatarken kayınvalidem onun yanında refakatçi olarak kalıyordu. Baldız da çocuklarla ilgilenmek için evde kaldı. Çocuklar uyuduktan sonra onunla yalnız kalıyorduk. Bir gece nasıl olduğunu anlamadan bana sarıldı. Ben de ona sarıldım. Sonra devamı geldi. Yıllardır sekse hasretmiş. Sonra devamı geldi. En ilginci de karım hastaneden çıktıktan sonra bacanakta hafta sonu Ankara'dan gelmişti. Gece evin her odasında birileri yatıyordu. Ben sıcaktan dolayı balkonda yatıyordum. Baldız gece herkes uyuduktan sonra benim yanıma geldi. Daha öncesinde yazışıyorduk. Gelir gelmez benim dudaklarıma yapıştı. Çok aceleyle ilişkiye girdik. Heyecan ve korkudan ikimiz de hemen boşaldık. O gece hayatımın en müthiş gecesiydi.

 

14 kişi beğendi


liebling Erkek, İstanbul, 3628.09.16
Uzun süre birlikte olduğum sevgilimle bir haber okurken klitorisi büyük bayanların sekse daha düşkün olduklarını okuduktan sonra verdiği cevap; Aşkım bak ben frijit değilmişim sadece klitorisim küçük. İlişkimizin çok uzun ve sağlıklı olmayacağının habercisiydi.

 

11 kişi beğendi


nil711 Kadın, Yurtdışı, 4528.09.16
İkimiz de evli olduğumuz için gizli tuttuğumuz 1 senelik ilişkimizi yaklaşık 9 ay önce bitirmiştim... Ama daha fazla duramayacağım sanırım, bugün iş yerinde bir bakışı vardı ki içim eridi resmen. Arnavut yarim o güzel saatler yine çok yakında,kollarının arasında muhteşem orgazmlar bizi bekliyor.

 

29 kişi beğendi


hergele Erkek, İzmir, 3228.09.16
Edi Narcissus'un itiraflarına ne oldu?
---
Üyeliğini sildi.
Edi

 

3 kişi beğendi