Menthe Kadın, İstanbul, 3930.08.16
Yeterince terbiyesiz oldum, ona dünyanın en eski mesleklerinden birini yaptığıma inandırdım. Bana fiyatımı sordu..;))

 

113 kişi beğendi


dr35 Erkek, İzmir, 2930.08.16
Bu yıl kafamı dinlemek için kalabalık değil sakin bir yerde villa kiraladım. Henüz ilk gün sahil bile ıssız sadece ileri yaş yazlıkcılar. Şimdiden pişman oldum çünkü libido tavan. Siz siz olun moral bozukken libido azken tatil planı yapmayın.

 

26 kişi beğendi


mertcan8043 Erkek, Bursa, 3630.08.16
Eşimle birlikte güzel bir Cumartesi gecesi bize eşlik eden arkadaşımızla çekilmiş bir fotoğrafı sizler ile paylaşmak istedim. Harika bir geceydi. Aslında geceden çok daha fazla kareler var ama edinin onay verip vermeyeceğinden çok emin olamadığım için sadece masumane bir kareyi paylaşmak istedim. O geceyi anlatmak mümkün değil. Gerçekten harika ve unutulmaz bir gece yaşattı bize xx bayanımız. Bu arada xx bayanı partnerim.com sitesinden bulup tanıştığımızı da eklemeden geçemiyeceğim. Hem xx bayanımıza hem de partnerim.com yöneticilerine buradan bir kere daha teşekkür ederiz.

 

74 kişi beğendi


ploy Erkek, İstanbul, 3730.08.16
Askerden geleli bir hafta olmuştu. Bir toplantı için Kırşehir'e gitmiştik, geri dönüşte ben gruptan ayrıldım. Ankara'da netten konuştuğum bir bayan vardı, O'nu aradım beni evine davet etti. İşte o evden bir hafta sonra dışarı çıktım. Hayatımda hiç unutamayacağım bir anımdır. Eğer burdaysan seni çok sevdiğmi bilmeni isterim.

 

23 kişi beğendi


lvntx_26 Erkek, Ankara, 3830.08.16
Erotik İtiraf Ailesi;
30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun!
---
Gericiliğe karşı her zaman Demokratik Laik Cumhuriyet' ten yanayız.
Bize bu imkanı sunan Atatürk' e ve dedelerimize büyük şükran borçluyuz.
Yaşasın Cumhuriyet!

 

67 kişi beğendi


www.partnerim.com

Yetişkinler için arkadaşlık ve partner arama sitemiz


chokacayip Erkek, Kayseri, 3730.08.16
Sanırım yalnızlık bana yaramıyor. Evde altımı tamamen çıkarmış haldeyken balkondaki çamaşırları toplamadığımı hatırladım. Biraz giyinmeye üşenme, biraz çılgınlıkla elime sepeti alıp-aslına bakarsanız önümde tutarak- balkona çıktım ve kurutmalıktaki çamaşırları topladım. Komşulardan birinin beni göreme olasılığı çok heyecan vericiydi ama aynı zamanda korkutucu da hele de tüm komşuların eşimin iş arkadaşları olduğu düşünülürse.

 

21 kişi beğendi