balimkaymak Kadın, Ankara, 2624.08.16
Kız arkadaşım ile Antalya da 5 yıldızlı bir otelde tatildeyiz. Libidomuz tavan yapmış durumda dün gece alkolün de etkisiyle birbirimize oral seks yaptık ama bir erkeğin yaptığı kadar zevk almadım. Çevredeki erkekler bakmanın ötesine geçmiyor, hadi biraz cesaret. Yoksa çekilmez bu tatil.

 

138 kişi beğendi


secicisema Kadın, İstanbul, 4024.08.16
Eleştirmeyin ve mesajlarınızda yorum lütfen yapmayın. Teşekkür ederim.

Eşim her dilediğimi yapmama izin veriyor ve ben de haftanın en az iki günü onun da kim olduğunu bildiği birisiyle oluyorum. Sonra olup biteni ona anlatırken heyecanlanıyorum ama asla ikisini bir araya getirip eşimin asıl istediğini yerine getirmiyorum.

Buna karşılık ne yapıyorum, sadece konu kapansın kabilinden bir düşünce ile delirip netten o gün tanıştığım normalde asla yüzüne bakmayacağım birisini iki saat içinde ayarlayıp eve getiriyorum ve eşimle sabaha kadar üçlü yapıyoruz.

Arkadaşı sabah eşim uyanmadan evden gönderiyorum ve bir şey olmamış gibi kahvaltı hazırlıyorum. Sevgili eşim, biricik aşkım utancından yüzüme bakamıyor. Ben de bakamıyorum akşama kadar.

İğrençim...

 

96 kişi beğendi


olgunafrodit Kadın, Bolu, 5124.08.16
Her zaman kibar, saygılı ve naif bir kadın olmama rağmen içimde bir erkeği kelepçeleyerek pasif hale getirme, istediğim gibi kullanma ve son demde joplama isteğime engel olamıyorum.

 

124 kişi beğendi