Magnum32 Erkek, İstanbul, 3228.07.16
Bir proje için Kuşadası' na gitmiştim. Öğle yemeği yediğimiz sahil restoranına elinde bir notebookla sarışın 35 yaşlarında bir hatun geldi. Ukraynalıymış. Mekan sahibine, Ukrayna'daki ailesiyle Skype'tan konuşamamış, yardımcı olabilir misin diye sordu. Mekan sahibi de ben anlamam o işlerden deyip bana sordu. Masasına gidip işini hallettim. Orada tanıştık. Skype'tan ekledim orada.

Akşam yine problem olduğunu yazdı bilgisayarında. Evi kaldığım otelin bir üst sokağındaymış. Davet etti gittim. Hikayesini anlattı. Zengin iş adamlarıyla takılıyormuş :) O gece sabaha kadar birilikte olduk. Sonra İstanbul'a dönene kadar her akşam beni çağırdı. Oteli bırakıp onun evinde kalmaya başladım. 10 gün falan sürdü böyle. Ayrılırken şunu dedi: "15 yaşımdan beri seks yapıyorum. Şimdiye kadar dünyanın bir çok yerinde yüzlerce erkekle oldum ama senin gibisini görmedim." Bunu en başta söylese gaz vermek için diyor derdim ama ayrılırken söyleyince ben de inandım. Para yada çıkar ilişkimiz olmadı. Gururum çok okşanmıştı.

 

11 kişi beğendi


plusss Erkek, İstanbul, 4028.07.16
Partnerim sayesinde nihayet fuckbody müessesine geçtim. Escort giderlerimi hayır kurumlarına bağışlamayı düşünüyorum. Önerilerinizi beklerim...)

 

8 kişi beğendi


thebosnian Erkek, İstanbul, 3428.07.16
Dün ilginç bir şey oldu. Burdan bir kaç ay önce okuduğum bir itirafı sonucu aklımın odalarına kazınan bir üyeye yakın zamanda mesaj attım. Sonra sohbet falan derken dün benden rahatlaması için kendisine yardımcı olmamı istedi. Bir kaç fotoğraf ile ben kendisine yardımcı oldum. Fotoğraflar arasında telefonda kendisiyle konuşurken sesi, inlemeleri, aldığı nefesi dinlerken bende kendimden geçtim. Daha sonra konuşurken "erotikitiraf kadını duydun işte" dedi. Ben de düzeltme yaparak "duymadım resmen yaşadım" dedim. Bir kadın nasıl bu kadar güzel inleyebilir hiç bir fikrim yok.

 

10 kişi beğendi


bahariye Kadın, İstanbul, 4728.07.16
Güzel ve koca bir erkek poposuna hasretim.

 

18 kişi beğendi


prometeus_1 Erkek, Ankara, 4828.07.16
Biz erkekler çok mu zayıfız. Yoksa çok mu hisli. Evliyim, eşimi çok seviyorum. Ama tanıdık bir bayan beni yanağımdan öyle bir öptü ki. Dudakları yanaklarımı bir emdi. Tenim dudaklarının arasına girdi. Ayaklarımı yerden kesti. Çok etkilendim. Bu olanlar anlık oldu. Aklım karıştı. Ama ben evli bir erkeğim. Hemen fabrika ayarlarına dönmem lazım.

 

3 kişi beğendi


www.partnerim.com

Yetişkinler için arkadaşlık ve partner arama sitemiz


kriyus Erkek, Adana, 3328.07.16
Geçtiğimiz Pazartesi, Mersin-Susanoğlu sahilinde, hava kararmaya yakın denizden çıkıp, gözümün içine baka baka havlusunun altından bikinisini değiştirip, kalçasının bir kısmını gördüğüm, iç çamaşırsız şekilde şortunu giyen hatun veya yanındaki partneri buralarda mı acaba? 3 gündür aklımdan çıkmıyorsunuz. Keşke tanışabilseydik.

 

4 kişi beğendi


zhbrlo Erkek, Antalya, 3828.07.16
Önceleri sadece yazışıyorduk Facebook üzerinden. Bir gün, çiğ köfte yaptığım sırada bir fotoğrafımı paylaşınca hemen ben de isterim yazdı. Ben Ankara O ise Denizli'de yaşıyordu. Ben 35 O ise 49 yaşındaydı. İkimiz de evliydik. Ankara'ya gelirsen elbette yaparım dedim. Bir süre yazıştıktan sonra bir akşam tam işten çıkacağım, "ben eve gidiyorum görüşürüz" diye yazdı. Ben de şakasına "tamam ben de geliyorum" yazdım. "Şimdi çıksan kaçta burada olursun kocam (eczacıymış) bu gece nöbetçi" dedi. Ardından da ne giydiğini göstermek için fotoğraf attı. "Beni böyle tahrik edersen çok sürmez ama böyle şeylerin şakası olmaz, gelirim ve gece uyutmam seni' dedim. Uyumayız bizde dedi.

Hayatımda yaptığım en hızlı sürüş oldu. Hangi ara eve geldim, duş aldım, eşime şehir dışına çıkmak zorundayım diye hikaye anlattım bilmiyorum. Ama iş yerinden çıkışım saat 19.00, Denizli'ye varışım ise 00.10'du. Her şey tam istediğim gibiydi, siyah etek, sütyensiz beyaz gömlek çok hafif bir kırmızı ruj.

En kötüsü de böyle muhteşem bir gecenin ardından, o yorgunlukla sabah 07.00'de evden çıkmak zorunda kalmaktı.

 

12 kişi beğendi