ilkkk Kadın, İzmir, 2927.07.16
Amsterdama gidip sex partileri olan kulüplere girmediğimiz için eşimle çok pişmanız

 

16 kişi beğendi


Deringeceler Erkek, İstanbul, 5027.07.16
Edi seni protesto ediyorum ve itiraf yazmıyorum artık bu kadar sansür yapılmaz ki, en büyük sansürcü ve yasakçı Edi...

 

3 kişi beğendi


prenses77 Kadın, İstanbul, 2827.07.16
İtiraf ediyorum bu siteye girdikten sonra masturbasyon yapmadan kapattığım olmadı :)

 

18 kişi beğendi


syron Kadın, İçel, 3527.07.16
Eşim yüzünden randevu saatini geçirdim. Kapı zil çalar,çalmaz açıldı. "Kapıda mı bekliyordun ?" diye şaka yapınca garsonum kıpkırmızı kesildi. Kahveyi getirdiğine her yeri titriyordu. Romantik bir şeyler gevelerken kahveyi bırakıp kanepe de dudaklarına doğru eğildim. İlk sevişme de çok heyecanlıydı ama sonrasında o ana kadar utanan o değilmiş gibi kaplan kesildi.Asıl keyifli saatler eve dönüp beni bekleyen eşimle olanları paylaşınca yaşadıklarımızdı. Bütün hafta sonu eve kapanmak zorunda kaldık.

 

12 kişi beğendi


mtgmtg Erkek, Ankara, 4427.07.16
Bu nasıl bir şanstır anlayamadım. 5-6 Sene önce bekarım diyerek ikna edip (kandırıp) birlikte olduğum öğretmen geçen sene oğlumun öğretmeni oldu. Geçen gün öğretmenin 15 yıldır evli olduğunu öğrendim. Şimdi kim kimi becerdi anlayamadım...

 

8 kişi beğendi


www.partnerim.com

Yetişkinler için arkadaşlık ve partner arama sitemiz


syron Kadın, İçel, 3527.07.16
Cuma günü toy garsonumdan telefon geldi. Sesi titriyordu,çok heyecanlanmıştı. Zorla sakinleştirdim. İzin günüymüş ve görüşmek istiyormuş. "Kahve içelim mi ?" dedi. Sahilde ki bir kafede görüşmek istedi. "Neden senin evde içmiyoruz kahveyi ?" diye sorunca telefonu kapattı sandım. Konuşabilecek duruma gelince adresini aldım. Eşim bütün konuşmayı baştan sona dinledi. Konuşma biter bitmez eşimin gözlerindeki parıltı ve sonrasında olanlar muhteşemdi. Neredeyse akşam garsonla olan randevuyu kaçıracaktım.

 

13 kişi beğendi


dertlikoca Erkek, İstanbul, 4427.07.16
Ne yaparsam yapıyım, mastürbasyon yaparken düşündüklerimin tadını hiç bir sevişmede alamıyorum

 

4 kişi beğendi


Lilith0 Kadın, Antalya, 3427.07.16
Siteyi nerden buldun sorusuna cevap vermek herkes için farklı cevaplar taşır sanırım. Benimki de biraz tuhaf. Erkek kardeşimin laptopunu alalı bir kaç gün oldu. E yazdığımda çıkan ilk adresti burası. Ben de merakıma yenilip üye oldum. Umarım kardeşimle mesajlaşmam ve yakalanmam :)

 

14 kişi beğendi


nic23 Erkek, İzmir, 3027.07.16
2 gün önce döndüğümüz Çeşme tatilinde arkadaşımın eşi, benimle resmen oynadı. Bikini ile güneşlenirkenki pozları, gece discpdaki bakìşları,mini şortlar,sutyensiz askılılar ve inlemeler.. Alkol aldığımız bir gecede ikimiz masada yalnızken karşıdan ayaklarıyla benimkini okşaması ve o sırada bana bu bikinileri senin için aldım beğendinmi diye sorması beni dumur etti.. Kadınlar çok fena çok..

 

5 kişi beğendi


buttloverrr Erkek, İzmir, 3627.07.16
Kadınların görünüşüne de hayat tarzlarına da kesinlikle aldanmamak lazım. Yeni sevgilim muhafazakar görüşlere sahip gibi görünürken içinden doyumsuz, sınırsız, fantazi delisi bir kadın çıktı. Bir erkeğin isteyebileceği herşeyi gayet severek yapıyor. Açık alanda sevişiyoruz, argo konuşuyor, anal istiyor, ağzına boşaltıp hepsini yutuyor. Vs vs. Gerçekten şanslıyım galiba :)

 

2 kişi beğendi


Sonraki Sayfa